Festiwal Nauki i Dzień Promocji Zdrowia

Politechnika Koszalińska zorganizowała w dniu 28.09.17 r. XVII Zachodniopomorski Festiwal Nauki, w którym oczywiście wzięliśmy udział. Naszą szkołę godnie reprezentowała klasa I Technikum Zawodowego. Uczestniczyliśmy w ćwiczeniach ze zgadywaniem obiektów ze słuchu, poznaliśmy wydruk z drukarki 3D, uczestniczyliśmy w wykładzie o pompach ciepła, ocenialiśmy smak i skład napoi, poznaliśmy barwniki i aromaty spożywcze, a na koniec jedliśmy zdrowe galaretki i pyszny świeżo upieczony chleb. To był pracowity dzień. Nad wszystkim czuwały p. J. Hałasa i p. G. Rżanek.

Dzień Promocji Zdrowia

Już po raz kolejny w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Promocji Zdrowia (27.09). Wizytę nam złożyły przedstawicielki: Policji i Sanepidu. Prelekcja, pogadanki miały na celu zwrócenie uwagi na właściwe zachowania prozdrowotne. Zostały  omówione  skutki działania używek, narkotyków czy alkoholu.

Działania opisała i przygotowała:

mgr J. Hałasa