Święto Dyni

Święto Dyni wpisało się do kalendarza imprez szkolnych. Dynia jest surowcem, który może wejść w skład wielu smacznych potraw i wypieków. Jest też wdzięcznym materiałem do  tworzenia dekoracji.

Uczniowie z klasy I, II, III  Technikum Zawodowego: technik technologii  żywności oraz uczniowie klasy I szkoły branżowej I stopnia  przygotowali ciastka w kształcie dyni, następnie je ozdabiali. Kreatywność uczniów była niesamowita.

Przygotowane wyroby zostały zaprezentowane na atrakcyjne zaaranżowanych stołach.

Cała społeczność szkoły wzięła udział w głosowaniu na najładniejszą aranżację stołu, wypiek ciastek i dekorację.

Zwycięzcami została klasa I Technikum Zawodowego, drugie miejsce zajęła klasa III TZ, trzecie klasa II TZ. Serdecznie gratulujemy  wszystkim którzy brali udział w „Święcie Dyni”.

Opracowanie:

Zofia Kopińska-Manowiec