„Dzień Edukacji na muzyczną nutę”

Tegoroczne obchody Dnia Edukacji przyjęły formę spotkania z muzyką filmową . Rozpoczęliśmy je tradycyjnie – serdecznymi  życzeniami  złożonymi na ręce Pani Dyrektor, przedstawicieli  grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi . Była to też szczególna okazja, by zapewnić, że dostrzegamy i doceniamy ich codzienny trud, okazywaną nam cierpliwość i życzliwość.  Wyrazem owej wdzięczności były  słodkie upominki przygotowane przez uczniów pod okiem pani Zuzanny Wilk.

Wiele radości i emocji dostarczyła wszystkim druga część spotkania – pojedynek uczniów i nauczycieli, który polegał na rozpoznawaniu znanych filmowych motywów muzycznych oraz postaci filmowych. W bardzo wyrównanym współzawodnictwie ostatecznie zwyciężyli uczniowie. Gratulujemy!!!!