Pracowite ferie naszych uczniów

Po raz drugi, w okresie ferii zimowych, uczniowie z Branżowej Szkoły I stopnia wzięli udział w kursach: barmańsko-baristycznym oraz wizażu z elementami stylizacji paznokci i pielęgnacji oprawy oka.

Kursy zorganizowano w ramach realizacji projektu „Czas na ZAWODOWCA” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

40-godzinne szkolenie barmanów-baristów przeprowadziła ponownie Trójmiejska Szkoła Barmanów z Gdyni, a 32-godzinne szkolenie wizażu z elementami stylizacji paznokci i pielęgnacji oprawy oka tym razem zorganizował O.K. Ośrodek Kursów z Wejherowa.

Zajęcia prowadzone były w formie warsztatów z uwzględnieniem elementów wykładu, co pozwoliło na zdobycie konkretnych umiejętności. Wszyscy uczestnicy kursów otrzymali zaświadczenia ukończenia szkoleń i stosowne certyfikaty.