Realizacja projektu „Moją prespektywą – ZAWÓD!” 2018-2019

Już po raz trzeci, między 17 a 20 marca 2019 roku po raz kolejny dwie trzyosobowe grupy uczniów klasy II technikum, zakwalifikowane do udziału w programie „Moją perspektywą – ZAWÓD!”, brały udział w profesjonalnych kursach zawodowych organizowanych przez najbardziej renomowane ośrodki szkoleniowe w kraju. Kursy te odbywały się w Katowicach i Policach – sprawdzonych i uznanych Akademiach Szkoleniowych – B&K oraz Słodka Kreacja.

Młodzi kreatorzy stylu, wizerunku i dobrego smaku uczyli się rozwijać swoje zdolności i talent pod okiem uznanych mistrzów. Przekonywali się, że wybrane przez nich branże to dziedziny sztuki, które wymagają zdolności, pasji i kreatywności. Te właśnie cechy kształtowali edukatorzy podczas realizacji  intensywnego programu szkolenia fryzjerskiego i cukierniczego.

Kursanci wrócili bogatsi o materiały teoretyczne oraz bezcenną wiedzę przekazaną w przystępnej, praktycznej formie. Udoskonalili też zdolności manualne i potwierdzili swą przydatność zawodową. Odkryli również, że piękno, styl i smak to wartości ponadczasowe, które w ich zawodach trzeba umieć wydobywać i podkreślać, bo właśnie dzięki nim kroczą po ścieżce do zawodowego mistrzostwa.

 

Szkolenie z zakresu zdobienia tortów i ciast Police 18.03-20.03.2019

 

Szkolenie z zakresu technik strzyżeń Katowice 18-20.03.2019