Dzień otwarty z firmą GEA

Serdecznie zapraszamy ósmoklasistów wraz z nauczycielami i rodzicami zainteresowanych kształceniem na kierunku operator obrabiarek skrawających na dzień otwarty w firmie GEA, która od tego roku podjęła współpracę z Zespołem Szkół nr 8 w Koszalinie. Spotkania mają na celu zapoznanie się ze środowiskiem pracy, podstawami zawodu oraz obserwację doświadczonych pracowników. 

 
Grupa GEA jest jednym z największych producentów i dostawców linii technologicznych, maszyn i komponentów dla przemysłu mleczarskiego, spożywczego, farmaceutycznego, chemicznego i rolnego.  

Link do filmu przybliżającego specyfikę pracy w firmie GEA: TUTAJ

W przypadku dodatkowych pytań prosimy kontaktować się z doradcą zawodowym, p. Wioletą Kuryło pod adresem doradcazawodowy@zs8.koszalin.pl lub telefonicznie pod numerem 94 343 24 21 wew. 34. 

 Materiał informacyjny – plik pdf umieszczono TUTAJ

Zapraszamy!