Miejski konkurs poetycki „Koszalińska Niezapominajka 2024”

Uzdolnieni literacko uczniowie naszej szkoły postanowili spróbować swoich sił w cyklicznym konkursie poetyckim  pod nazwą „Koszalińska Niezapominajka”. Jest  to konkurs, którego celem jest promowanie poezji jako uniwersalnego środka wyrażania emocji. Tematami wierszy najchętniej podejmowanymi przez młodych twórców były głównie relacje międzyludzkie, miłość oraz przyjaźń. Konkurencja była bardzo duża, ponieważ w tym roku zgłoszono aż 66 wierszy. Jury wyłoniło z nich 18 tekstów. Było nam bardzo miło, gdy okazało się, , że  wśród finalistów znalazły się aż trzy  autorki z ZS nr 8:  Daria Tiurina, ( kl. I TUF), Sofiia Bobrokova (. I TUF) oraz  Wiktoria Hryckowian ( kl.II F).

Laureatkom serdecznie gratulujemy – jesteśmy z Was bardzo dumni !