Dzień Edukacji Narodowej:

13 X 2014 roku odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej przygotowane przez Samorząd Uczniowski. Każda klasa wytypowała swoich przedstawicieli, którzy prezentowali umiejętności wokalne i kabaretowe w konkursie talentów. Występy  wywoływały żywą reakcję publiczności i dostarczyły dużo dobrej zabawy – zwłaszcza występ DJ – a Maćka z klasy III a sprzedawca i Szymona z kl. II cm. Scenografię spotkania stanowiły portrety i karykatury grona pedagogicznego wykonane przez szkolnych rysowników. Nauczycielom, oprócz gorących, uczniowskich życzeń, wręczono  słoiczki krzepiącego  miodu, by osłodziły trudy codziennych zmagań. Miały one  różne smaki, bo rozmaicie smakuje szkolna rzeczywistość. Słodkimi upominkami obdarowano również artystów i publiczność. Pożegnaniu towarzyszyły życzenia spotkania się na kolejnej, równie  imprezie.

Opracowanie: mgr Małgorzata Jakubiak
mgr Joanna Hałasa