Dzień Nauczyciela:

Dnia 11 X 2013 r. nasza szkoła świętowała Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji  zorganizowano spotkanie grona pedagogicznego z przedstawicielami dziesięciu klas: I TZ, II TF, III TF, I F, III AL, II AS, III F, I AW, III BW. Odbyło się ono w sali gimnastycznej. Na ten dzień przewidziano wiele atrakcji. Jedna z nich  przybrała formę współzawodnictwa  na kalambury między drużynami nauczycieli i uczniów. Wygrana przypadła  uczniom, mimo, że nauczyciele bardzo się starali. następnie uczennice klasy III TF udzieliły zebranym lekcji tańca. Poderwały wszystkich z krzesełek i poleciły naśladować  swoje taneczne ruchy. Śmiechu oraz dobrej zabawy na tej imprezie nie zabrakło. W trakcie uroczystości zostały również wręczone kolorowe uczniowskie podarunki z życzeniami w ręce naszych nauczycieli oraz pracowników szkoły. Wspomnienia z tego dnia na pewno długo pozostaną w naszej pamięci.

tekst: Julia Ryś kl. III TF
opracowany pod opieką pani mgr Małgorzaty Jakubiak