Główna | Wydarzenia w życiu szkoły

Dzień Nauczyciela:

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

12.10.2016 Samorząd Uczniowski zorganizował szkolne obchody Dnia Edukacji Narodowej. Imprezę  przygotowali uczniowie klasy maturalnej, którzy zainscenizowali okolicznościowe przedstawienie. Wykorzystali w nim  realia rzeczywistości szkolnej ukazane w krzywym zwierciadle oraz dowcipy  z zeszytów uczniowskich. Pełen humoru występ uzupełniała scenografia autorstwa uczennic z tej samej klasy - P. Biernackiej i E. Malek - Podjaskiej . Aktorzy, mimo tremy, świetnie się spisali, a wokalnie wsparła ich młodsza koleżanka z klasy II fryzjer – Kornelia. Publiczność doceniła udany występ gromkimi brawami.

Do uczniowskich  wyrazów wdzięczności za codzienny pedagogiczny trud i serdecznych życzeń składanych na ręce Dyrekcji, nauczycieli  i pracowników administracji - Samorząd dołączał słodkie upominki. Wspólne święto  obchodzono uroczyście, ale życzliwie i radośnie.

Opiekunki Samorządu: J. Hałasa, M. Jakubiak