Festiwal Piłki Siatkowej:

FESTIWAL PIŁKI SIATKOWEJ

W Zespole Szkół nr 8  w miesiącu listopadzie i grudniu odbył się festiwal piłki siatkowej zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego pod kierunkiem mgr Aleksandry Wolińskiej. W ramach festiwalu odbyły się dwa turnieje -  rozgrywki dwójek siatkarskich w kategorii chłopców i dziewcząt oraz rozgrywki  klasowe. W festiwalu piłki siatkowej uczestniczyło ok. 110 uczniów.

Do turnieju dwójek siatkarskich  zgłosiło się 32 uczniów.

Mecze zostały rozegrane w IV grupach, zwycięzcy z każdej grupy spotkali się finałach.

Wyniki w kategorii chłopców:

I miejsce: Bartek Marszałek i Marcin Sieńko

II miejsce: Paweł Kusz i Damian Lubiński

III miejsce: Radek Kuśnierski i Kamil Zarzycki

Wyniki w kategorii dziewcząt:

I miejsce: Anna Drewnikowska i Kasia Parus

II miejsce: Sandra Kulewosz i Daria Sobieraj

III miejsce: Paulina Sowa i Izabela Karpowicz

Do turnieju rozgrywek klasowych zgłosiły się klasy:

I TF, IWZ, II BWZ, II S, III F, III WZ, III LA, II F, II TF, II AWZ  - razem ok. 110 uczniów.

Turniej został rozegrany w dwóch grupach, sędziowie zdecydowali o przyznaniu dwóch pierwszych miejsc.

Zwycięzcami turnieju została klasa III F i II AWZ.

Podsumowanie festiwalu odbyło się 20 grudnia 2012r., pani Dyrektor mgr Elżbieta Mielnikiewicz wręczyła zwycięzcom dyplomy i słodkie nagrody.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!

Tekst opracowała: