Kotowanie:

Chrzest Pierwszaków

Chrzest Pierwszaków odbył się w naszej szkole 21.11.2012 r. Klasa 2 technikum Fryzjerskiego  wraz z nauczycielami wychowania fizycznego i opiekunami Samorządu Uczniowskiego  przygotowała imprezę.
Zaczęło się od ślubowania, kiedy to uczniowie uroczyście przysięgli, że będą się uczyć, kwalifikacje zdobywać i dobrze się bawić w czasie zorganizowanej dla nich zabawy.

Prowadząca  Magdalena Pirzewska omówiła konkurencje i zasady punktowania, przedstawiła komisję czuwającą nad właściwym przebiegiem imprezy.

Pierwsza konkurencja polegała na narysowaniu podobizny wychowawcy. Prace prezentowały się tak:

A na sportowo drużyny ruszyły na hulajnogach.

Następnie nauczyciele mierzyli poziom zaufania swoich uczniów przez łapanie piłek do kosza.

Uczniowie jak to młode kociaki lubią pić mleko, dlatego należało wypić mleczko z miseczki bez udziału rąk.

A to konkurencja z użyciem deskorolki.

I są zwycięzcy!

A teraz p. Dyrektor podsumowała zmagania

Tabela wyników:

Były gratulacje i nagrody:

I miejsce dla klasy 1 fryzjer

II miejsce dla klasy 1 technikum fryzjerskiego

III miejsce dla klasy 1 sprzedawca

Dziękujemy za wspólną zabawę.

Opracowała: mgr Joanna Hałasa