Kotowanie:

Chrzest Pierwszaków

Chrzest Pierwszaków odbył się w naszej szkole 9.10.2013 r. Imprezę przygotowała mgr Anetta Stokłosa wraz z uczniami.
W skład komisji oceniającej przygotowane konkurencje wchodziły następujące osoby:

1. Pani Dyrektor szkoły mgr Elżbieta Mielnikiweicz

2. Zastępca dyrektora Pan mgr Ryszard Łapikocki

3. Pani pedagog mgr Joanna May

4. Wychowawca klasy 1 aw Pani mgr Aleksandra Dudek

5. Wychowawca klasy 1 cm Pani mgr Agata Maycher

6. Opiekun samorządu szkolnego
              Pani mgr Małgorzata Jakubiak

Pierwsza konkurencja polegała na "wymiauczeniu" melodii wlazł kotek na płotek. W tej konkurencji najwyższe noty otrzymała klasa 1f.

Następnie komisja oceniała drugą konkurencje, a mianowicie picie mleczka z miseczki bez pomocy rąk i tu najlepsza okazała się klasa 1 aw.

Konkurencja nr 3 to bieg do myszy, i znowu klasa 1 aw była najlepsza, tak ja w następnej konkurencji tj. w segregacji karmy dla kotów.

Ostatnie zmagania to szukanie myszy gdzie również niezawodna okazała się klasa 1 aw.

Po podsumowaniu wyników zwycięzcą okazała się klasa
 1 aw, drugie miejsce to klasa 1 tz, a trzecie miejsce to zajęły klasy:1 as i 1 cm.

Pani Dyrektor podsumowała zmagania dziękując za wspólną zabawę.

Opracowała: mgr J.Słowik