Główna

SZKOŁA Z KLASĄ:

W roku szkolnym 2003/2004 zaczęła się II edycja ogólnopolskiej akcji edukacyjnej zorganizowanej przez "Gazetę Wyborczą" i Centrum Edukacji Obywatelskiej pod nazwą "SZKOŁA Z KLASĄ". Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zdecydowaliśmy się podjąć trud wyboru i realizacji poszczególnych zadań, by podnieść skuteczność nauczania oraz ulepszyć atmosferę panującą w szkole. Dzięki ogromnej mobilizacji uczniów, rodziców i grona pedagogicznego pomyślnie wypełniliśmy wszystkie zadania. Spośród 1300 szkół z całej Polski wybrano przedstawicieli 90 placówek na spotkanie z Prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej Aleksandrem Kwaśniewskim - w tym nas! Delegatkami naszej szkoły zostały M. Jakubiak oraz J. Słowik, 12 października 2004 roku gościły one w Pałacu Prezydenckim gdzie odebrały certyfikat na zaszczytny tytuł "SZKOŁY Z KLASĄ". Możemy być z siebie dumni!

Jesteśmy "SZKOŁA Z KLASĄ", ponieważ:

Dobrze uczymy każdego ucznia

Sprawiedliwie oceniamy

Uczymy twórczego i krytycznego myślenia

Rozwijamy społecznie

Pomagamy uczniom uwierzyć w siebie

Przygotowujemy do przyszłości