Pożegnanie klas maturalnych:

W dniu 25 kwietnia 2014 r. szkołę ukończyło 35 uczniów kl. 4tf i 3lp. Był to wyjątkowy dzień w historii szkoły, gdyż po 12 latach wygasło liceum profilowane i pierwsza w historii szkoły klasa technikum zakończyła swój cykl kształcenia. Ponadto nowa przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego przejęła obowiązki. Było wiele emocji, zwłaszcza przy wyróżnianiu najlepszych uczniów szkoły. Świadectwo czerwonym paskiem, nagroda książkowa czy wyróżnienie wręczane na forum szkoły to powody do dumy.

Pani Dyrektor złożyła wszystkim absolwentom najlepsze życzenia na dalszą drogę życia, a przede wszystkim powodzenia na maturze i egzaminie zawodowym. Drobne upominki dla absolwentów przygotowała kl. 3 tf, a program artystyczny był przedstawiony przez kl. 2 tf.

Żegnajcie Absolwenci!

Opracowanie mgr Joanna Hałasa