Wycieczka Gdańsk Gdynia:

29 listopada 2013 r. uczniowie zasadniczej szkoły zawodowej w zawodzie sprzedawca i cukiernik raz technikum technologii żywienia uczestniczyli w szkolnej wycieczce zawodoznawczej do Gdańska i Gdyni.

53 uczniów miało możliwość zapoznać się z technologią wytwarzania wyrobów cukierniczych w Manufakturze "Ciuciu". Ponadto zwiedzili nowo otwarte centrum handlowe Riviera w Gdyni w celu zapoznania się z nowoczesnymi formami reklamy jako narzędziami promocji towarów i marketingu w placówkach handlowych.

Poza zajęciami zawodoznawczymi uczniowi zwiedzali serce Gdańska czyli Główne Miasto spacerując Traktatem Królewskim.

Wyniesione wrażenia edukacyjne i estetyczne są kontynuacją corocznych wycieczek uczniów naszej szkoły.

Nauczyciele przedmiotów zawodowych:
inż. Grażyna Mayer