I edycja SZKOLNYCH GIER DECYZYJNYCH

W dniu 10 kwietnia odbyła się pierwsza edycja SZKOLNYCH GIER DECYZYJNYCH pt.” PUSTYNIA SONORA” w której udział wzięli reprezentanci 12 klas Zespołu Szkół Nr 8.
Zadaniem 5-cio osobowych drużyn było wybranie poszczególnych przedmiotów, aby przeżyć na pustyni po katastrofie lotniczej. Wykorzystując posiadaną wiedzę z zakresu biologii, geografii, przedsiębiorczości oraz innych przedmiotów należało podjąć szybkie decyzje, aby uratować swoją grupę i wygrać rywalizację.
I miejsce zajęła drużyna z klasy 1s, II miejsce drużyna z klasy 3TZ5 , III miejsce drużyna z klasy VaTZ.
Wszyscy otrzymali medale oraz nagrody rzeczowe.
Nagrody specjalne dla dwóch najlepszych wyników w grze w postaci Voucherów do kina o wartości 50zł otrzymali: Natalia Żółtawska z klasy 1TTŻ orz Julia Głąbik z klasy II F.
WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY I DO ZOBACZENIA NA DRUGIEJ EDYCJI !!!!
Organizator: Agnieszka Myszkowska-Krauze