V Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski

16 kwietnia 2024 roku odbył się w naszej szkole V konkurs fryzjerski „Fryzjerskie szaleństwa”. Tytułem przewodnim tej edycji był „Ślub na Świecie”. Do konkursu zgłosiło się jedenastu uczestników, 8 uczniów naszej szkoły, 2 osoby z ZS nr 2 z Kołobrzegu oraz 1 osoba z ZS nr 2 ze Szczecinka .

Zmagania uczestników oceniało 3-osobowe jury w składzie P. Anna Bińczyk – reprezentantka marki Glynt, P. Mariola Sabat- mistrzyni fryzjerstwa oraz P. Matylda Wojciechowska wicedyrektor naszej szkoły.

I miejsce zajęła uczennica IV klasy technikum fryzjerskiego w Szczecinku Katarzyna Rdzanek ,

II miejsce zajęła Adrina Baghramyan z klasy II branżowej – naszej szkoły,

III miejsce wywalczyła Julia Janowska z klasy II technikum fryzjerskiego również z naszej szkoły.

Nagrodami dla  pierwszych trzech miejsc były nagrody rzeczowe ufundowane przez markę Glynt, naszego głównego sponsora. Zwyciężczyni  otrzymała również zaproszenie na profesjonalne szkolenie fryzjerskie z koloryzacji marki Glynt. Każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz słodki upominek. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na następną edycję.