Wizyta w PWSZ w Koszalinie

Po raz kolejny  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie zorganizowała wykłady i zajęcia otwarte dla młodzieży szkolnej. Uczennice technikum na kierunku technologii żywności z klasy III i IV, w dniach 8 i 11 04 2024 r,  miały okazję zwiedzić uczelnię, zapoznać się z ofertą edukacyjną a przede wszystkim wziąć udział w wykładach i warsztatach praktycznych. Na wydziale dietetyki wysłuchali wykładów o tematyce:

• Nowe trendy w żywieniu i dietetyce, czy warto podążać za modą?
  • System HACCAP.

Po bardzo ciekawych i inspirujących wykładach była chwila relaksu  na wydziale kosmetologii uczennice mogły skorzystać z takich bezpłatnych zabiegów jak:

• komputerowa analiza skóry, aparatura kosmetologiczna dla skóry młodych ludzi.
  • zabieg masaż dłoni.

Taka  forma zajęć stwarza niepowtarzalną okazję do zapoznania się z programem edukacji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, a zdobyta wiedza może być wykorzystywana na co dzień. Może stać się również inspiracją dla uczniów mających wkrótce dokonać wyboru kierunku studiów oraz przyszłej ścieżki rozwoju zawodowego.