Laureatka Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

W dniu 19.03.2021 r w Zespole Szkół nr 6 w Szczecinie odbył się finał XXV Olimpiady Wiedzy o Żywności i Żywieniu. W rywalizacji na 3 poziomach udział wzięło ponad 5 tysięcy uczniów z całej Polski.

W finale wielki sukces odniosła uczennica naszej szkoły Weronika Runowska ucząca się w Technikum Zawodowym nr 2, w zawodzie technik technologii żywności. Weronika otrzymała tytuł laureata w centralnym etapie olimpiady ogólnopolskiej (8 miejsce w finale!) oraz Nagrodę Specjalną Przewodniczącego Komitetu Głównego Olimpiady Wiedzy o Żywności i Żywieniu dla najlepszego uczestnika z województwa zachodniopomorskiego.

Serdecznie gratulujemy Tobie Weroniko oraz nauczycielom przygotowującym Ciebie do Olimpiady:

Pani Renacie Wronkowskiej i Pani Joannie Hałasa.

Jesteśmy bardzo dumni!

Społeczność Zespołu Szkół nr 8 w Koszalinie