Propozycja sprzedaży NNW uczniów na rok 2019/2020 UNIQA

Propozycja sprzedaży NNW uczniów na rok 2019/2020

 

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na zmiany i wymogi w zakresie dystrybucji ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży szkolnej przygotowaliśmy nowy model zawierania umów ubezpieczenia NNW na rok szkolny 2019/2020. W związku z tym w załączeniu przesyłamy przygotowane pismo, informujące o aktualnym stanie prawnym i proponowanym przez nas rozwiązaniu.

 

Rozwiązanie to polega na umożliwieniu zawierania umów ubezpieczenia NNW z wykorzystaniem specjalnie przygotowanej platformy internetowej znajdującej się pod adresem: https://www.ubezpieczdziecko.pl/

 

Wspólnie z Uniqa TU S.A zostały starannie wypracowane i przygotowane do wdrożenia trzy warianty ubezpieczenia dla uczniów Państwa szkół. Chcąc zapewnić jeszcze większy komfort dzieciom jak i rodzicom tylko u nas wraz z ubezpieczeniem NNW dzieci jest możliwość wykupienia pakietu rowerowego dla wszystkich domowników za jedyne 45 zł rocznie.

 

Wszelkie szczegóły oferty znajdziecie Państwo w załączonej ulotce. Oferta będzie dostępna na stronie internetowej www.ubezpieczdziecko.pl od 1 sierpnia 2019 r.

 

Z poważaniem

Waldemar Modrak

Prezes Zarządu

Nord Serwis Sp. z o.o.
ul. Lubicka 16; 87-100 Toruń
tel. 56 6514300
e-mail:waldemar.modrak@nsagent.pl
tel. kom.503062947

Załączniki:

190719 ulotka NNW-min

informacja o sprzedaży NNW-min

plakat NNW-min